تبلیغات
هارد اورجینال سرور اچ پی HP SERVER HARD SAS SSD - آشنایی با هارد hp اچ پی
 
مرکز تامین سرور های و هارد های اوریجنال HP اچ پی

آشنایی با هارد hp اچ پی

نوشته شده توسط : قنبری
چهارشنبه 26 خرداد 1395-10:06 ب.ظ

آشنایی با هارد hp اچ پی
هارد hp اچ پی چه در نوع اکسترنال و چه در نوع اینترنال در ایران بسیار رایج است و طرفداران بسیاری دارد. از ویژگی های مثبت هارد hpهای اچ پی میتوان به سرعت بالای آن اشاره کرد که نسبتهارد hpدیسک های دیگر برتری دارد. با این حال این هارد hp دیسک ها مشکلات خاص خود را دارند . که در این مقاله به تشرح و راهکار هایی برای تعمیر یا بازیابی اطلاعات می پردازیم.

انواع هارد hp اچ پی :

۱- هارد hpاچ پی اینترنال 


آشنایی با هارد hp اچ پی
هارد hp اچ پی چه در نوع اکسترنال و چه در نوع اینترنال در ایران بسیار رایج است و طرفداران بسیاری دارد. از ویژگی های مثبت هارد hpهای اچ پی میتوان به سرعت بالای آن اشاره کرد که نسبتهارد hpدیسک های دیگر برتری دارد. با این حال این هارد hp دیسک ها مشکلات خاص خود را دارند . که در این مقاله به تشرح و راهکار هایی برای تعمیر یا بازیابی اطلاعات می پردازیم.

انواع هارد hp اچ پی :

۱- هارد hpاچ پی اینترنال 


 

 

۲- هارد hp اچ پی اکسترنالهارد hp

دو نوع هارد hp اکسترنال اچ پی عرضه می شودseagate data recovery repair

Seagate Expansion
Seagate Backup Plus
از ظرفیت های ۸۰ گیگابایت تا ۶ ترابایت با انواع : Green , LP , Barracuda , 7200 .11, 7200.12 , 7200.14 , sentosa , wyattهارد hp

اما می پردازیم به تشریح مشکلات و راهکار های کانون هارد hp ایران برای بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد hp اچ پی

تشریح ۹ مورد از رایج ترین خرابی های هارد hp اچ پی

۱- عدم شناسایی هارد hp اکسترنال اچ پی
عواملی مانند خرابی های فریم وری ، Master boot record و خرابی های ناشی از سوختن برد ، خرابی هد هارد hp و همچنین مشکلات موجود در موتور و سیلندر هارد hp دیسک همه باعث شناسایی نشدن هارد hp اکسترنال می شود ، اما از اصلی ترین دلایل در عدم شناسایی هارد hp اچ پی در نوع اکسترنال می توان به ضربه خوردن هارد hp و خرابی های فریم وری هارد hp اشاره کرد. در خرابی های فریم ور هارد hp می توان با اصلاح آن تعمیر هارد hpاچ پی را انجام داد . اما در خرابی مربوط به ضربه خوردن ، ما با استفاده از تکنیک های خاص اقدام به بازیابی اطلاعات از هارد hp ضربه خورده می کنیم در صورتی که خرابی ها بیشتر باشد نیاز به جراحی هارد hp دیسک است به این صورت که قطعات سالم مانند هد , پلاتر و موتور تعویض یا جابه جا می شود و در نهایت اطلاعات بازیابی می شود.نگران نباشید.

۲- شناسایی نشدن هارد hp اینترنال اچ پیseagate data recovery repair internal
هارد hp های اینترنال در مصارف خانگی و اداری بیشتر در لپ تاپ ها و کامپیوتر ها استفاده می شود . در همان زمان روشن شدن لپ تاپ یا کامیپوتر میتوان فهمید که هارد hp دیسک شناخته شده است یا نه ، اگر هارد hpهارد hp اینترنال اچ پی در بایوس شناخته نشود شما امکان دسترسی به اطلاعات نخواهید داشت و همچنین در هنگام نصب ویندوز هیچ درایو یا پارتیشنی نمایش داده نمی شود و شما نمیتوانید ویندوز جدید نصب کنید. بیشتر هارد hp های اینترنال اچ پی که شناسایی نمی شوند مشکلات فریم وری دارند که ما به راحتی آن ها را اصلاح می کنیم و تعمیر هارد hpاچ پی اینترنال را به پایان می رسانیم . در بعضی مواقع خرابی های موجود در فریم ور بیشتر از حد معمول است که در این حالت به درخواست شما که اگر اطلاعتتان مهم باشد اقدام به بازیابی اطلاعات می کنیم .

۳- بدسکتوری شدنهارد hp

هارد hp های اچ پی مانند دیگر هارد hp ها ، به مشکل بدسکتور بر می خورند که نتیجه آن عدم نمایشهارد hp درایو ها ، کند شدن هارد hp ، در گاهی اوقات صدای ریز از درون هارد hp، میباشد. رفع بدسکتور هارد hp اچ پی در کانون هارد hp ایران با روش خاصی انجام میشود که از ویژگی های این متد می توان به بالاتر رفتن شانس تعمیر هارد hp اچ پی اشاره کرد. در بعضی مواقع ما بدون از دست رفتن اطلاعات اقدام به رفع و تعمیر بدسکتور هارد hp اچ پی می کنیم اما اگر به هر دلیلی این امر ممکن نباشد اقدام به ریکاوری اطلاعات هارد hp مهم می کنیم.

۴- عدم نمایش پارتیشن ها ، درایو ها
همان طور که در بالا گفتم یکی از دلایل نشان ندادن درایو و پارتیشن ها  هارد hp وجود بدسکتور است البته خرابی در Master boot record نیز باعث بروز این مشکل می شود که پس از رفع مشکلات هارد hp اچ پی دسترسی به اطلاعات ممکن می شود.هارد hp 

۵- صدای ناهنجار در هارد hpدیسک اچ پی
صدای ناهنجار مانند تق تق کردن هارد hp یا صدای غیر عادی درهارد hp نشان دهنده خرابی های فیزیکالی در هارد hp دیسک است ، برای رفع خرابی های فیزیکالی نیاز به جراحی هارد hp دیسک اچ پی است که فقط برای ریکاوری اطلاعات انجام می شود ، هارد hp دیسکی که ضربه خورده یا مشکلات فیزیکالی دارد ارزش تعمیر ندارد.

۶- خرابی و سوختن برد هارد hp
نوسان برق باعث سوختن بردهارد hp اچ پی و همچنین برد دیگر برند های هارد hp دیسک می شود ، البته در خیلی از مواقع یوزر با زدن برق برعکس باعث سوختگی برد می شود . اگر به هر دلیلی برد هارد hpتان سوخت لطفا از تعمیر یا تعویض و دستکاری آن جدا خودداری کنید چرا که باعث تشدید خرابی ها خواهید شد و در بعضی از مواقع باعث از دست رفتن اطلاعاتتان خواهید شد . این کار را به یک متخصص بسپارید.

۷- بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد hp سوخته اچ پی
بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد hp سوخته اچ پی با هر مشکل، ظرفیتی در کانون هارد hp ایران به نحو احسن انجام میشود ، بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد hpاچ پی کانون هارد hp ایران زبان زد همکاران ما است چرا که تکنیک های ویژه ای در تعمیر هارد hp اچ پی داریم. جالب است بدانید مهدیهارد hp یوسفی اولین روش برای تعمیر هارد hp اچ پی اینترنال که شناسایی نمیشد را ابداع کرد که این خود موفقیت بسیار بزرگی برای مجموعه کانون هارد hp ایران بود.

۸- خرابی های فریم وری هارد hpاچ پی

از خرابی های فریم وری میتوان به:

دیتکت نشدن هارد hp اچ پی
خرابی در ماژول ها
خرابی در مترجم هارد hp اشاره نمود
سه مورد بالا از رایح ترین خرابی هاهارد hpچ پی است اما ما تمام راه حل های تعمیر این نوع خرابی ها را داریم که حاصل چندین سال تحقیق و کار ما بروی هارد hp های اچ پی بوده است .

۹-کند شدن هارد hp
از دلایل کند شدن هارد hp اچ پی میتوان به وجود بدسکتور اشاره کرد اما دومین دلیل که خیلی کمتر اتفاق می افتد ضعف در خواندن یا نوشتن هد هارد hp است . که این مشکل هم قابل حل است

۱- رفع بدسکتور هارد hp اچ پی و ۲- تعویض هد هارد hp دیسک اچ پی

۹- کپی نشدن اطلاعات هارد hp
خرابی های ناحیه ای باعث کپی نشدن اطلاعات هارد hp دیسک می شوند ، شاید تا به حال دیده اید که وفتی یک سی دی دچار خش شده است بعضی اطلاعات را می خواند و بعضی را نمیتواند بخواند ، البته هارد hp دیسک ها خیلی پیچیده تر هستند اما این فقط در حد یک مثال بود. تا خرابی های ناحیه ای برطرف نشود نمیتوان اطلاعات را بازخوانی یا کپی کرد.

خدمات ما :

> تعمیر هارد hp اچ پی در شناسایی نشدن هارد hp

> تعمیر هارد hpاچ پی در خرابی های فریم ور

> بازیابی اطلاعات هارد hp اچ پی در عدم نمایش پارتیشن ها و درایو های حاوی اطلاعات

> تعمیر هارد hpاچ پی که هنگ می کندهارد hp

> ریکاوری اطلاعات و تعمیر هارد hp اچ پی که صدای غیر عادی مانند تق تق میدهد

> تعمیرهارد hpکه روشن نمی شود

> تعمیر هارد هارد hp در سوختن برد هارد hp دیسک

نظرات() 

دنبالک ها: قیمت سرور hp g8, لیست قیمت سرور hp, نمایندگی سرور hp, فروش سرور hp dl380 g9, مشخصات سرور hp, قیمت سرور hp dl380 g9, قیمت سرور hp ml310, معنی سرور, خرید سرور, سرور شبکه, اسم سرور, فروش سرور, سرور چیست, 

viagra orosolubile pfizer
یکشنبه 19 خرداد 1398 11:20 ب.ظ

I think the admin of this site is actually working hard for his website, since here every data is quality based data.
https://www.szuletesnapiajandekok.com/szallitasi-info
جمعه 6 اردیبهشت 1398 09:53 ق.ظ
安心と信頼の日本最大級激安スーパーコピーブランドn級レプリカ専門店通販_最高級なルイヴィトンコピー_プラダコピー_グッチコピー_エルメスコピー_シャネルコピーを初め世界中有名な楽天ブランドコピーバッグ_財布
http://opticaporlacara.com/?p=25
جمعه 6 اردیبهشت 1398 09:52 ق.ظ
ブランド品のスーパーコピー販売サイトを見つけた。ブランドスーパーコピー メンズ 服 激安専門店
Tasha
جمعه 17 آذر 1396 12:16 ق.ظ
Hmm it appears like your site ate my first comment (it was extremely long) so I
guess I'll just sum it up what I wrote and say, I'm
thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing.
Do you have any tips for novice blog writers? I'd certainly appreciate it.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox